لطفا چند لحظه صبر نمائید

ماژول S+31DLC10D Mikrotik S+31DLC10D

دسته‌بندی: Module
0.0 (0)

موجود نیست

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

مشخصات فنی بازگشت
کانکتور
Dual LC UPC
پهنای باند
10 گیگابیت
فاصله
10.000 متر
نوع
SFP+
مد
Single Mode
لطفا چند لحظه صبر نمائید

فایل های پیوست

مقایسه 0 انصراف