لطفا چند لحظه صبر نمائید

سوئیچ WS-C2960S-24TS-L Switche WS-C2960S-24TS-L

دسته‌بندی: Switches
برند: سیسکو
0.0 (0)

آماده ارسال

این کالا در حال حاضر در انبار موجود ، آماده پردازش و ارسال است

3,150,000تومان
مشخصات فنی بازگشت
لایه عملکرد
لایه 2
تعداد پورت Lan 10/100/1000
24 پورت
نوع Uplinks
SFP
تعداد Uplinks
4 پورت
ظرفیت سوئیچ
176 Gbps
نرخ ارسال پکت های دیتا
41.7 Mbps
حافظه RAM
128 مگابایت
حافظه فلش
64 MB
قابلیت Stack
4 پورت
استاندارد ها
100IEEE 802.3z 1000BASE-X specification
IEEE 802.1ab (LLDP)
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p CoS Prioritization
IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1x
IEEE 802.3 10BASE-T specification
IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af
IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
IEEE 802.3u 100BASE-TX specification
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T
لطفا چند لحظه صبر نمائید
مقایسه 0 انصراف