لطفا چند لحظه صبر نمائید

سوئیچ WS-C2960-24PC-L Switche WS-C2960-24PC-L

توسط 0 نفر
سیسکو

آماده ارسال

این کالا در حال حاضر در انبار موجود ، آماده پردازش و ارسال است

2,900,000تومان
مشخصات فنی بازگشت
لایه عملکرد
لایه 2
تعداد پورت Lan 10/100
24 پورت
نوع Uplinks
Combo
تعداد Uplinks
2 پورت
تعداد پورت Combo
2 پورت
ظرفیت سوئیچ
16 Gbps
نرخ ارسال پکت های دیتا
6.5 Mbps
توان POE
370 وات
حافظه RAM
64 مگابایت
حافظه فلش
32 MB
استاندارد ها
100IEEE 802.3z 1000BASE-X specification
IEEE 802.1ab (LLDP)
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p CoS Prioritization
IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1x
IEEE 802.3 10BASE-T specification
IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af
IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
IEEE 802.3u 100BASE-TX specification
وب اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی شبکه هزاره، نمایندگی میکروتیک را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

  • ۱- در نوار پایین دکمه “Share” را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی بازشده را به چپ بکشید و گزینه “Add to home screen” را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
متوجه شدم
وب اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی شبکه هزاره، نمایندگی میکروتیک را به صفحه اصلی موبایل خود اضافه کنید.

نصب کن
بعدا نصب میکنم